İlk şubesi 2020 yılında Bursa Millet Mahallesinde kurulan Ozan Evren Peynircilik, o güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel yöresel kahvaltı ürünlerini lezzet severlerle buluşturdu.
Yöresel kahvaltılık market konsepti ile sektörüne yeni bir anlayış hediye eden Ozan Evren Peynircilik, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi. Ozan Evren Peynircilik bugün; ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç vazgeçmeden, onlarca mağazası ve yüzlerce çalışanıyla yöresel kahvaltılık marketi kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu.
Ozan Evren Peynirciliğin raflarında yer alan ürünlerin pek çoğu; kendi öz kaynaklarını kullanarak kurduğu üretim tesislerinde yüksek kalite anlayışıyla üretiliyor. Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası, Kocaeli Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası ve Çanakkale Peynir Fabrikası’nda, Peynirci Baba’ya ait markalar altında üretilen kahvaltılık ürünler; Ozan Evren Peynircilik marketlerindeki raflarda yerlerini alıyor.